- PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY SZKOŁY.
- STATUT SZKOŁY
- SYSTEM OCENIANIA
- STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
- Podręczniki
- REKRUTACJA - SP Kcynia
- Regulamin korzystania z telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych
- KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
- KOŁA PRZEDMIOTOWE
- TERMINARZ KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH W SZKOLE
- TERMINARZ KONKURSÓW KURATORYJNYCH
- Harmonogram konsultacji nauczycielskich
Harmonogram konsultacji nauczycielskich
Rodzic przychodzi na konsultacje po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem na dziennik
Godziny ,,czarnkowe”, budynek przy ul. Wyrzyskiej
L.p
Imię i nazwisko
Dzień tygodnia
godzina
1.
Patrycja Chojecka
wtorek
8:55-9:40
2.
Daria Żyto
czwartek
9:50-10:35
3.
Katarzyna Soja
poniedziałek
11:30-12:15
4.
Jolanta Soja
poniedziałek
10:45-11:30
5.
Wiktoria Staszak
środa
9:50-10:35
6.
Monika Grotkowska
wtorek
9:50-10:35
7.
Katarzyna Buraczewska
środa
7:15-8:00
8.
Violetta Urban
poniedziałek
8:55-9:40
9.
Aleksandra Modlińska
poniedziałek
11:30-12:15
10.
Julita Rybacka-Stróżyk
środa
10:45-11:45
11.
Barbara Piątkowska
wtorek
8:55-9:40
12.
Halina Koniec-Pezacka
poniedziałek
7:15-8:00
13.
Maria Zawadzka
wtorek
9:40-10:40
14.
Barbara Sójko
środa
10:45-11:30
15.
Arleta Różańska
wtorek
8:55-9:40
16.
Anetta Miszewska
czwartek
8:45-9:30
17.
Anita Wesołowska-Bałka
środa
10:30-11:15
18.
Joanna Zimna
piątek
12:00-13:00
19.
Aleksandra Kubiak
poniedziałek
9:00-9:30
20.
Elżbieta Wiśniewska
poniedziałek
13:35-14:20
21. Bartosz Łyszczarz piątek 16:30-17:30 Godziny ,,czarnkowe”, budynek przy ul. Pobożnego
L.p
Imię i nazwisko
Dzień tygodnia
godzina
1.
Zbigniew Prusak
wtorek
10:45-11:30
2.
Szymon Ciesielski
poniedziałek
14:25-15:10
3.
Edyta Walicka
środa
11:45-12:30
4.
Wioletta Radomska
Anna Jach
środa
7:15-8:00
5.
Renata Pulikowska
czwartek
12:40-13:25
6.
Marzenna Lulka
środa
8:55-9:40
7.
Marlena Szymczak
środa
13:35-14:20
8.
Anna Kubalewska
poniedziałek
11:45-12:30
9.
Ewelina Ziuziakowska
wtorek
8:55-09:40
10.
Marzena Kieca
czwartek
9:50-10:35
11.
Dorota Szaruga
poniedziałek
11:30-12:00
12.
Rafał Jankowski
poniedziałek
14:20-15:10
13.
Dobromiła Siewkowska
środa
8:00-8:45
14.
Dorota Pater
poniedziałek
8:45-9:45
15.
Roma Ćwik
poniedziałek
14:00-14:45
16.
Barbara Pezacka
środa
12:40-13:25
17.
Anna Góralczyk
poniedziałek
12:40-13:25
18.
Anna Lewandowska
czwartek
8:00-8:45
19.
Natalia Żychlińska-Nowakowska
wtorek
12:40-13:25
20. Waldemar Szmyt piątek
9:50-10:35 21. Wioletta Szczepańska środa, czwartek 7:30-8:00 22. Hanna Nowak czwartek 8:00-8:45 23. Alina Król poniedziałek 14:15-14:45 24. Julita Wessołowska piątek 12:40-13:25 25. Stanisław Gajek poniedziałek 9:40-10:25